image description image description image description

Pikat per potencen Erofertil

I kthen “jeten” jetes Tuaj.

A mundeni Ju te kryeni marredhenie seksuale per 2 ore me rradhe?

Keni dyshime se me te vertete po kenaqni partneren Tuaj?

Mendoni se seksi cilesor i perket te kaluares dhe prej neteve te nxehta kane mbetur vetem kujtimet?

Ekziston nje menyre per te rifituar suksesin Tuaj!

image description image description
image description

Cmimi i vjeter

Provoni Erofertil!

Dhe Ju do te mundni te terhiqni cdo bukuri te re!

Nuk ka rendesi se sa te pasur jeni nese ne krevat jeni zero fare.

Dhe ketu nuk do t’Ju ndihmoje as veshjet e bukura dhe stili i mire i flokeve, as makina e shtrenjte dhe as romantika.

Ne te vertete per te bere pershtypje ndaj nje femre duhet nje penis i madh, nje erekcion i ngurte, seks cilesor dhe i gjate!

Mosha nuk eshte nje justifikim! Ndjeni edhe nje here brenda vetes energjine e fuqishme e nje mashkulli te ri

Erofertil ta garanton kete efekt!

image description
"Kam 20 vjet qe i ndihmoj burrat e cdo lloj moshe te zgjidhin problemin e tyre me te madh: dobesimin apo zhdukjen e potences. Ne pergjithesi tek une mu drejtuan shume burra, te cilet ishin te gatshem te paguanin cfaredolloj shume, vetem per te rikthyer kenaqesine gjate marredhenies me gruan. Fatkeqesisht, me pare nuk kishte nje zgjidhje te mirefillte. Une kam kerkuar per nje kohe te gjate nje preparat me te vertete efektiv dhe te parrezikshem per rikthimin e potences. Pikerisht ky preparat quhet „Erofertil“. Pasi nxorra rezultatet laboratorike dhe e provova tek disa prej pacienteve te mi me te pashprese, isha thjeshte pa fjale! E rendesishme eshte se efektiviteti i preparatit eshte konfirmuar edhe prej insitutit izraelit per shendetin e burrave „Medval“. Ne ndryshim me kapsulat, pikat jane shume here me te shpejta ne veprim dhe hyjne me shpejte ne organizem. Fale ketij efekti i preparatit behet i dukshem menjehere pas perdorimit. Une, si mjek seksolog, me siguri te plote mund ta rekomandoj “Erofertil-n”, si preparati me i mire ne ditet e sotme per sherimin dhe profilaktiken e potencies se dobesuar.” Shinkarenko A. N., Seksolog, doktor i shkencave shendetesore.
  • Mosha
  • Ekologjia e keqe
  • Stresi
  • Produkte ushqimore jocilesore
  • Infekcione STT
  • Pamjaftueshmeri vitaminash

Jane shkaku kryesor qe shkaktojne potence te dobet dhe pjesa me e madhe prej tyre nuk varet prej nesh

Atehere pra, cili eshte sekreti, qe kane zbuluar shkencetaret ne diten e sotme?

 • image description

  Tribulus tokësor

  Është një afrodizijak mjaft i fortë, që mundëson rritjen e nivelit të testosteronit, rritjen e fuqisë dhe energjisë seksuale

 • image description

  Damiana

  Është një afrodizijak shumë i fuqishëm, i cili ndikon në shtimin e dëshirës seksual, sikundër dhe në eleminimin e stresit psiko-emocional

 • image description

  Maka peruane

  Konsiderohet si një kult afrodizijak i Amerikës së Jugut, i cili rrit qarkullimin e gjakut duke përmirësuar kështu ndjeshëm cilësinë e spermës

 • image description

  Rhodiola rosea

  Parandalon problemet me ereksionin që kanë përgjithësisht një natyre psikogenike, rrit ndjeshmërinë dhe tonusin e trupit në tërësi

Efekti zgjat nga 3 deri ne 6 muaj

Preparati merret nga goja, me nga 3-5 pika mbigjuhe ne periudhen e 5-15 diteve. Nje rezultat i dukshem do te shfaqet qe nga dita e peste e perdorimit. Pastaj pushimi behet po aq gjate dhe me pas perseritet kursi. Efekti zgjat nga tre deri ne gjashte muaj, sipas deshires kursin mundeni ta perserisni.

image description

Rekomandohet perdorimi ne rast se keni

 • Dobesim te erekcionit
 • Orgazme te heret
 • Paaftesi per te kryer aktivitete te shpeshta seksuale
 • Ushtrime te renda sportive
 • Veshtiresi fizike dhe mendore, stres
 • Cilesi te dobet dhe te paket te spermes
 • Zvogelim te intensivitetit te orgazmes

Komentet e Klienteve

  • image description
   Ervin Hoxha 49 vjec, Shkoder

   E ndjej veten si nje 20-vjecar!

   Pasi kalova kursin e shermit qe me keshilloi urologu im kishte efekt, por jo nje efekt aq i fuqishem sa deshiroja. Atehere kuptova se tabletat dhe qirinjte nuk e zgjidhin hallin tim. Fillova te kerkoja pergjigje ndaj pyetjeve te mia ne internet. Gjeta shume mjek te cilet rekomandonin Erofertil dhe vendosa ta blija menjehere. Dhe cte them? Tani ndihem me i ri se kurre! Penisi eshte si prej celiku dhe erekcioni zgjat deri ne 2 ore! Biles kam harruar fare se kam patur edhe probleme me orgazme te heret. Me gruan time kam 15 vjet diference, ajo eshte thjeshte e mangjellyer me ato qe perjetojme cdo nate tani!

  • image description
   Ilir 62 vjec, Korce

   Gruaja eshte e kenaqur!

   I bleva pikat per arsye te potences te dobet. Mua me habiten komentet positive te burrave te tjere te cilet perdoren Erofertil. Mendova, pse mos jam une me keq?! Kisha shume kohe qe kisha filluar te perdorja keshtu lloj substancash, por seksi ishte aq i rralle sa fillova te mendoja, ja dhe pleqeria pa seks. Pas kursit me Erofertil une u bera perseri i rid he energjik! Penisi im me pare beheshe shume i ngurte, deri ne moshen 35 vjecare, por pas te 40-ave gjithcka disi u largua. Por tani jam bere perseri i pakapshem dhe mund te kenaqem me seks cilesor disa here ne nate! Ia rekomandoj te gjitheve!

  • image description
   Anonim

   Per te dashuren ishte pake, por tani...

   Mjet i papare! Me shpetoi prej ndarjes me te dashuren. Gjithcka ishte e pakte per te, kurse une ngelja pa fryme... Por dy jave pas perdorimit te ketyre pikave vete ajo kerkon qe une mos te largohem))) Dhe kam nje ndjesi te cuditshme qe me thote se jane rritur permasat e atij timit.

  • image description
   Futbollist, 26 vjec, Vlore

   Kuptova se cdo te thote ta besh

   Eshte nje lende shuuume e papare! Tani pjeshkat ne krevatin tim thjeshte bertasin! Seksi mund te vazhdoje edhe gjithe naten, ndjesia eshte thjeshte joreale! Une nuk eshte se kam patur probleme me erekcionin tim, por tani eshte shuuuuume here me i fuqishem! Edhe penisi me eshte zmadhuar me 1.5 cm brenda muajit, nuk e di nese eshte prej pikave apo prej faktit qe kam vajtur nate per nate ne shtrat me nje femer tjeter, por eshte fakt!

  • image description
   Hasim T. 38 vjec, Pogradec

   5 here ne nje nate – e paperseritshme!

   Asnjehere nuk e mendoja se do te me duheshe dicka per potencen, ne fund te fundit jam sportist, i ri dhe i bukur… Por te gjitha femrat me te cilat kaloja shume kohe pas nates se pare distancoheshin((( Provova Erofertil, ma propozoi ati(te cilit i besoj ne cdo situate!). Dhe ja tani jam nje bukurosh i VERTETE; organi eshte zmadhuar dhe gjate seksit femrat thjesht bertasin! 5 here ne nate, ky eshte rekordi im, besoj se mundem edhe me shume! E rekomandoj!

  • image description
   Martin Blerimi, 23 vjec, Durres

   Po ndaj sekretin :) :)

   Po po! Me te vertete vepron! Tani jam kthyer thjesht ne nje sex-mashine, femrave i pelqen!:):) Une sigurisht, nuk i tregoj se pse kam nje erekcion kaq te fuqishem, por per arsye solidariteti ndaj meshujve te tjere po e ndaj. Erofertil eshte zgjidhja!

Pyetje qe behen shpesh

Deshiroj ta porosis nepermjet postes dhe ta paguaj ne dore, eshte e mundur?

Po, eshte e mundur. Per kete eshte e domosdoshme te porosisni Erofertil nga faqja zyrtare. Sapo porosia Juaj te jete aformuar, me Ju do te lidhet njeri prej operatoreve tane per te saktesuar informacionin mbi dergesen. Pasi i kemi marre te gjitha informacionet e nevojshme, do t’Ju bejme dergesen. Ju mund ta paguani porosine Tuaj pasi ta keni terhequr.

Eshte e mundur qe prej perdorimit te preparatit te fillojne te me bien floket?

Miredita. Faleminderit per pyetjen. Perdorimi i preparatit Erofertil i permbush te gjitha standartet e nevojshme. Gjate testimit klinik tek preparati nuk u vere asnje efekt anesor.

Per te gjithe periudhen qe kur Erofertil ka dale ne treg nuk ka patur asnje rast kur ka patur asnje rast kur klientet na kane informuar per ndonje efekt anesor. Ndihuni te lire ti bashkoheni miliona meshkujve te kenaqur!

Jam duke u trajtuar nga pneunomia, marr antibiotike. Mund te perdor Erofertil bashke me antibiotiket?

Miredita. Deri tani nuk ka patur kerkime shkencore ku Erofertil eshte perdorur bashke me antibiotiket. Prandaj Ju rekomandojme te perfundoni me kuren e sherimit prej pneumonise dhe vetem pastaj te nisni me perdorimin e Erofertil. Por sidoqofte zgjedhjen e beni Ju. Eshte e mundur, qe komponentet e preparatit ta pershpejtone sherimin Tuaj. Ne instrukcionet e perdorimit nuk ka indikatore qe tregojne ndalimin e perdorimit ne rast sherimi prej pneumanise.

A ndihmon Erofertil ne rast se une kam nje erekcion te mire por perfundon shpejte?

Erofertil e ben erekcionin Tuaj te mire – te shkelqyeshem!

Dhe fale supererekcionit, i cili shfaqet pas perdorimit te Erofertil, zvogelohet ndjeshmeria e zonave erektale te penisit dhe orgazma behet e kontrollueshme. Pas perdorimit te Erofertil Ju do te mund ta kontrolloni daljen e spermes.

Cfare efektesh anesore ka Erofertil?

Efekte anesore nuk u konstatuan tek kompania, pervec rasteve kur ka intolerance individuale

Ai fillon shpejte dhe perfundon shpejte, mund ta ndihmojne pikat per ta zgjatur kenaqesine dhe per te kryer 2-3 akte seksuale ne dite?

Preparati Erofertil eshte krijuar per te siguruar nje erekcion qe zgjat dhe te fuqishem. Prandaj edhe efekti prej perdorimit te Erofertil kunder orgazmes se heret do kete ne rast se erekcioni nuk ishte i duhur, dmth. nuk ngrihej dhe e pamjaftueshme per zhvillimin e nje akti seksual me vlerat e plota. Ne rast se para perdorimit te Erofertil Ju keni patur nje erekcion te mire, te larte, por orgazem te heret, atehere fale perdorimit te Erofertil Ju do te perfitoni nje Hypererkcion dhe fale kesaj ulen prekshmeria dhe ndejshmeria e zonave erektale te penisit dhe erekcioni zgjat me shume dhe Ju mund ta kontrolloni orgazmen e heret. Prandaj eshte e keshillueshme te kryhet nje akt seksual 2-3 ore pas perdorimit te Erofertil.

Pershendetje, persa i perket jetes seksuale – eshte nje teme delikate dhe une me bashkeshortin tim nuk e bejme, une do te doja te dija nese eshte e mundur ta vendos Erofertil-n ne ushqimin e burrit? Dhe a e shesin kete preparat ne farmaci?

Preparati Erofertil nuk eshte parashikuar per shitje te gjere ne farmaci dhe mund te porositet vetem online. Gjinia nuk luan rol. Erofertil mund te vendoset edhe brenda ne ushqim.

Por para perdorimit te preparatit Ju lutemi te njiheni me instrukcionin e perdorimit. Instrukcioni i perdorimit gjendet brenda cdo pakoje. Bashkojuni milionave klienteve tane te kenaqur.

Kam 10 dite qe po perdor Erofertil. Jam shume i kenaqur me rezultatet, por vereva nje efekt te cuditshem se ky i imi disi u zmadhua. Une sigurisht gezohem shume per kete, edhe pse nuk e kam patur te vogel. Shpresoj se nuk eshte e demshme? Eshte normale? Ndodh kjo fale perdorimit te Erofertil? Apo kam intolerance prej perdorimit te preparatit? Pres pergjigje.

Miredite. Pjesa me e madhe e meshkujve te cilet perdorin Erofertil e kane vene re kete „efekt te cuditshem“. Zmadhimi i penisit pergjate perdorimit te Erofertil eshte e lidhur me faktin se preparati rrit ne sasi te konsiderueshme qarkullimin e gjakut ne organin gjenital duke mundesuar fillim e funkcionimit normal te mases sfungjerore dhe muskujve te organit. Pikerisht ajo mase sfungjerore e cila me pare nuk funkciononte vendoset tani ne veprim te plote.

Dhe vete ky preparat i mundeson organit Tuaj te arrije masen e tij maksimale fizike, si ne rastin se eshte i erektuar si edhe ne rastin kur nuk eshte i erektuar.

Por ky zmadhim eshte vetem fizik. Eshte absolutisht e pademshme dhe normale kur fale perdorimit te Erofertil, penisi zmadhohet ne gjatesi dhe gjeresi.

Ne te vertete nuk eshte zmadhim. Eshte nje rritje e cila eshte pikerisht madhesia Juaj maksimale. Eshte nje „bonus“ i vogel te cilin e kane vene re shume meshkuj, te cilet perdorin Erofertil dhe kane vene re efektet pozitive te cilat fal ky preparat. Gezojeni jeten plotesisht.

Provo Erofertil!
image description

Sot cmimi eshte vetem


Cmimi i vjeter
POROSIT